آخرین اخبار : 

رای به حفظ میثاق نامه لیست امید …

رضا اصلاحی

سلام بر مردم شریف تهران

بالاخره با تصمیم گیری شورای شهر نسبت به عدم قبول استعفاء جناب آقای دکتر نجفی ، ادامه مسیر برای ایشان میسر گردید و آقای دکتر نجفی که استادی فرهیخته و فردی با سابقه و متدین است ، علیرغم بیماری و مشکلات جلوی راه ، قبول کردند تا با پشتوانه رای شورا با تمام توان در سمت خود انجام وظیفه کنند.
تب و تاب مردم ، فرهیختگان ، سیاسیون ، علماء و بزرگان شهرمان که ناشی از شنیده ها و گمانه زنی های مختلف و بعضآ توام با نا امید کردن مردم از لیست امید و از طریق تمام توان رسانه ای و تشکیلاتی بود به پایان رسید .
اما آنچیزی که بیش از همه نمود داشت ، در سایه نگرانی زیر پا گذاشتن میثاق نامه اصلاح طلبان بود که علیرغم همسو نبودن عقاید برخی از سیاسیون و تعدادی از اعضاء شورای شهر تهران، تلاش صادقانه اعضاء برای بازگرداندن آرامش به صحن شورا و شهر تهران و تصمیم به ماندن جناب دکتر نجفی که فردی مومن و دلسوز برای شهر تهران بود .
متاسفانه در ایام اخیر علاوه بر هجمه های بی انصافانه تعدادی از دوستان سیاسی نسبت به اینجانب ، شاهد بودیم حتی از بدنه اصلاحات و دیگر جناحهای سیاسی ، کسانی به تخریب جناب دکتر نجفی کمر بستند و به بهانه وحی منزل نبودن میثاق نامه اصلاح طلبان، مقابل لیست امید برای در هم شکستن اعتبار لیست ایستادند که مردم تهرن خواسته های آنانرا نمی شناختند .
تهران شهری به بلندای ایثار و از خود گذشتگی کسانی است که نامشان سالهاست سر در خیابانها و کوچه هایش نقش بسته و تنها نیازش ، سالم بوم شدنش هست و بس !
تقدیر الهی و خواست تعدادی از بزرگان سیاسی بر این بود تلاش نمایم تا فرصت خدمت به مردم بزرگوار تهران برایم فراهم شود ، لیکن خواست و مشیت حضرت حق بر این بود که از خدمت به همشهریانم در تهران محروم شوم .
اما بسیار خوشحالم که مجدداً سکان شهر تهران و مدیریت آن به دست فردی با تجربه افتاد .
اعضاء محترم شورای شهر تهران و جناب آقای دکتر نجفی عزیز !
مسئولیت تان در مقابل این مردم بزرگ بسیار عظیم است .
مردم به واسطه نگرانی هایشان از آینده شهرشان، چشم به برنامه های شما دوخته اند تا انشاءالله بعد از پایان دوران مسند نشینی بر کرسی هایتان ، با دادن نمره ای قابل قبول شما را بدرقه نمایند .

با شناختی که از تک تک اعضاء محترم شورای شهر تهران و جناب آقای دکتر نجفی دارم ، قطعا” قدر مردم شریف تهران که با امید به لیستی رای دادند که تنها به تعداد کمتر از انگشتان یک دست، اسامی و رزومه شان را می شناختند را می دانید .
بدانید تاریخ این مرز و بوم شما را رصد خواهد کرد .
خود را به خاطرات خوب تاریخ این سرزمین گره بزنید .

توفیق خدمت برای جناب آقای دکتر نجفی عزیز و اعضاء محترم شورای شهر تهران دارم و آرزوی سلامتی برای تمام کسانی که طی ایام اخیر در جهت حمایت و همراهی من گام برداشتند.
با آرزوی سربلندی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران ….
عزت مستدام

رضا اصلاحی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *