آخرین اخبار : 

تخریب رسانه ای دکتر جهانگیری …

جهانگیری

تخریب رسانه ای جناب دکتر جهانگیری
هر چه به تاریخ ۱۹ فروردین و اخذ تصمیم شورا برای ماندن یا نماندن جناب دکتر نجفی نزدیک می شویم، شاهد فضای سیاسی کاری و لابی گری در مدیریت شهری هستیم و متاسفانه شاهدیم که پس از استعفای دکتر نجفی که رد پای سیاسی کاران هر دو جناح در آن هم مشهود است، تعدادی از گزینه های پیشنهادی شهرداری افرادی هستند که اغلب جناحی اند، لیکن شایعه شهردار شدن دکتر جهانگیری علیرغم اینکه ایشان قطعاً از ذخایر آتی کشور می باشند، ذهن را مستقیماً به سمت تخریب رسانه ای ایشان سوق می دهد.
👈 خاطرمان هست که جهانگیری در مناظره های ریاست جمهوری خطاب به قالیباف به بحث سیاسی کاری در شهرداری تهران اشاره کرد و جایگاه شهرداری را بسیار کوچک تر از آن چیزی خواند که برخی توهم آن را دارند و خطاب به قالیباف گفت: شما شهردار تهران هستید نه بیشتر از آن، اما یک‌جوری حرف می‌زنید که انگار مسوول کل عالمید.
🔺 همه می دانیم که شهردار عامل اجرای مصوبات شورای شهر و دارای وظایف مشخص در چارچوب قانون و موظف به ارائه خدمات به شهر و شهروندان است … ، همین و بس !!!
❗️ حال چرا تعدادی از سیاستمداران و رسانه های وابسته به آنان ( حتی تعدادی از اصلاح طلبان ) ، جرات می کنند تا اعلام نمایند معاون اول رئیس جمهور آماده برای تکیه بر صندلی بهشت می شود، جای تامل دارد ؟!
شهرداری، مرکز حکومت نیست، محل خدمت است و باید شورای شهر کاری کند که حتی در صورت عدم پذیرش استعفاء دکتر نجفی، مدیریت شهری را از فضای سیاسی خارج کرده و این موضوع را در حد شعار باقی نگذارد تا عده ای که سودای مناصبی همچون پاستور دارند، به صندلی شهرداری تکیه نزنند.

رضا اصلاحی

حقوقدان و کارشناس مدیریت بحران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *