آخرین اخبار : 

صندلی بهشت … !!!

رضا اصلاحی

صندلی بهشت یا صندلی خدمت ؟!

هر چه زمان می گذرد ، علیرغم خبرهای ضد و نقیض در مورد ماندن یا نماندن دکتر نجفی در بهشت ، لابی گری سیاسیون ، حاکی از آن است که اجباراً تعداد افرادی که باید داوطلب صندلی بهشت شوند ، افزایش یابد !!!

در صورت تایید استعفای دکتر نجفی توسط شورای شهرتهران ، آقایان حبیب الله بیطرف، محسن هاشمی، محسن صفایی فراهانی، رضا اصلاحی ، محسن مهرعلیزاده ،پیروز حناچی ، محمد شریعتمداری ، محمد ستاری فر ، سید محمد علی افشانی و حسین مرعشی جزو افراد مطرح و کاندیداهای احتمالی تصدی پست شهرداری تهران خواهند بود .

🔺اما سئوال اینجاست ؟ کدامیک از این افراد که هر یک مورد حمایت برخی سیاسیون هستند ، دارای سابقه ، تخصص و برنامه ای مدون علمی در امور شهری هستند ؟!

🔺 آیا کارنامه این افراد طی سالهای پس از انقلاب ، نشان از اشتیاق به خدمت توام با درایت در مدیریتشان و تصمیم گیری و انتخابشان بر پایه شایسته سالاری دارد ، یا تنها بر پایه خوش آیند سیاسیون و کسب صندلی ( به هر قیمت ) استوار است ؟!

🔺سیاسیون گاهی فراموش می‌کنند که تاریخ و زمان، حرکات و رفتارهای آنها را فراموش نخواهد کرد. این ایام می‌گذرد ولی آیندگان دلایل انتخاب افراد تکیه زده بر صندلی های قدرت را خواهند پرسید … !!! / تهران خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *